Formalizada Suministros

20/2023 - Suministro De Papel De Equipos De Impresión, Fotocopiadoras, Copiadoras Y Multicopiadoras. (Delegación De Economía Y Hacienda De Gerona)

Expediente: CBA789/2026

Contrato de suministros formalizado por Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación-Junta de Contratación Centralizada en Girona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 días. Categoría CPV 30197630. Adjudicado el 25 mar 2026 a Lyreco España, S.A.. Se recibió 1 oferta.

104
Presupuesto base
104
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
30197630
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
26 mar 2026, 07:09
Duración
3 días
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Lyreco España, S.A.
NIF
A79206223
Fecha
25 mar 2026, 01:00
Importe
104
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 mar 2026
Anuncio de Pliegos 26 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 mar 2026
Anuncio de Formalización 25 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:12

Mismo sector y zona (30 en Girona)

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

En evaluacion X2026000362

Subministrament, instal·lació, configuració i posada en marxa d'una solució d'emmagatzematge basada en SAN.

37.190 €

Adjudicada X2026000113

Subministrament d'equips d'impressió per a les diferents dependències municipals

9.155 €

Adjudicada 2026/2061

Subministrament d'equips d'impressió i de multifunció, en la modalitat d'arrendament, per a 5 dependències municipals, a través del lot 2 de l'Acord marc d'ACM (2023.05).

35.864 €

Adjudicada X2025013791

AM LOCALRET Serveis de virtualització

11.280 €

Formalizada CBA3178/2026

Adquisición De 8 Ordenadores Portátiles Superior. 1 De Ellos Con Financiación Europea Horizonte Europa. (Agencia Estatal Consejo Superior De Investigaciones Científicas)

5.227 €

Adjudicada COBS2026/071

Contracte subministrament d'un equip d'impressió pel centre Cívic Tueda a través de l'Acord Marc de l'ACM (Exp. 2023-05

1.547 €

Formalizada COBS2025/058

Subministrament d’equipament informàtic per a l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el que preveu el Plec de prescripcions tècniques; en quatre lots: Lot 1. Subministrament d’ordinadors personals (PC). Lot 2. Subministrament d’equips perifèrics i accessoris (Monitors d’ordinadors + cables DisplayPort). Lot 3. Subministrament d’equips de teletreball (Portàtils + estacions acoblament (dock stations)). Lot 4.Subministrament de terminals de telefonia mòbil.

38.200 €

En evaluacion 2026/7731

L’objecte del contracte és l’adquisició, per part de la Diputació de Girona, d’ordinadors portàtils i dockstation, maletes d’esquena (motxilles) per a ordinadors portàtils, ratolins i teclats, auriculars i pantalles.

58.866 €

Formalizada 1431-0019/2023

Subministrament i manteniment de llicències de programari de Microsoft

20.000 €

Más licitaciones de Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación-Junta de Contratación Centralizada