Formalizada Servicios

2018/0871 modificació del contracte de SERVEIS D'ASSISTÈNCIA TÈCNICA INFORMÀTICA DE LA GESTIÓ I MANTENIMENT DELS SISTEMES INFORMÀTICS I DE COMUNICACIONS, SOFTWARE I HARDWARE DE L'AJUNTAMENT DE DELTEBRE

Expediente: 2018/0871 modificació del contracte

modificació del contracte de SERVEI D'ASSISTÈNCIATÈCNICA INFORMÀTICA DE LA GESTIÓ I MANTENIMENT DELS SISTEMESINFORMÀTICS I DE COMUNICACIONS DE L'AJUNTAMENT DE DELTEBRE,consistent en llogar durant 10 mesos el lloguer de 10GB d'espai d'emmagatzematgeen total i el tràfic il·limitat (transaccions que realitzin en l'aplicació) amb un servei decopia de seguretat diari de per allotjat ambdues aplicacions:¿ l'aplicatiu per control de l'horari, dies personals, hores extra i vacances delpersonal de l'ajuntament per recursos humans¿ l'aplicatiu per control de les comandes i compres de l'ajuntament de Deltebre

1.140
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 jul 2019, 15:00

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jul 2019
Anuncio de Pliegos 30 jul 2019
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 jul 2019
Anuncio de Formalización 30 jul 2019

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre

En la misma provincia (Tarragona)