Adjudicada Suministros

- 2 unitats de codificadors d\'àudio IP portàtils amb bonding multienllaç, per a ús individual equipades amb 1 entrada de micròfon XLR i 1 sortida d\'auriculars en minijack. - 1 unitat de codificador d\'àudio IP portàtil amb bonding multienllaç, per a ús mútiple (reporter, comentarista, micròfon ambient), i opció futura de transmissió de vídeo.

Expediente: 2604MS13

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 32211000. Adjudicado a Agrupación de Servicios y Productos de Audio, SLU. Se recibió 1 oferta.

15.000
Presupuesto base
15.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32211000
Publicación
29 abr 2026, 18:01
Fecha límite
11 may 2026, 15:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
Agrupación de Servicios y Productos de Audio, SLU
NIF
B81274284
Importe
13.230
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 abr 2026
Anuncio de Pliegos 29 abr 2026
Fin Plazo Presentación 11 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jun 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)