Formalizada Suministros

17/2026-NSP - Subministrament, posada en marxa i actualització de 25 parquímetres per a les àrees d'aparcament regulat del municipi de Calafell

Expediente: 17/2026-NSP

L’objecte del present contracte és el subministrament i la posada en marxa i actualització de 25 parquímetres per a les àrees d’aparcament regulat del municipi de Calafell.

58.000
Presupuesto base
58.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Calafell, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 may 2026, 13:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 may 2026
Anuncio de Formalización 27 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 12:13

Más licitaciones de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA

En la misma provincia (Tarragona)