Formalizada Suministros

15/2025-O - Subministrament de dos vehicles tipus \caixa oberta\ per al servei de jardineria de CEMSSA

Expediente: 15/2025-O

Subministrament de dos (2) vehicles tipus “caixa oberta”, per al servei de jardineria de Calafell Empresa Municipal de Serveis, S.A., mitjançant la modalitat d’arrendament a llarg termini amb opció a compra.

206.000
Presupuesto base
206.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Calafell, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 ago 2025, 14:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2025
Anuncio de Pliegos 28 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 jul 2025
Anuncio de Formalización 28 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA

En la misma provincia (Tarragona)