Formalizada Suministros

11/2025-ORH - Suministro de nueve (9) vehículos, mediante la modalidad de arrendamiento a largo plazo, para diferentes secciones de CEMSSA.

Expediente: 11/2025-ORH

Contrato de suministros formalizado por CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 34136100. Adjudicado el 24 ago 2026 a AYVENS SPAIN MOBILITY SOLUTIONS, S.A.. Se recibieron 3 ofertas.

313.730
Presupuesto base
376.476
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34136100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 abr 2026
Fecha límite
6 jun 2026, 01:59
Duración
5 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
AYVENS SPAIN MOBILITY SOLUTIONS, S.A.
NIF
A80292667
Importe
31.147
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 abr 2026
Anuncio de Pliegos 28 abr 2026
Fin Plazo Presentación 6 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (34 en Tarragona)

Abierta 2026/15612

L’objecte d’aquest contracte és la contractació del subministrament decoratiu nadalenc per al municipi de Deltebre.

87.446 €

Abierta CO 11/2026

Acord marc privat, amb diverses empreses, per al subministrament, mitjançant arrendament, en la modalitat de rènting, sense opció de compra, de camions per a la recollida de residus, maquinària de neteja i vehicles auxiliars de l'empresa pública Serveis Comarcals Mediambientals, SA

1.173.816 €

Abierta 43006630/2026/38

Subministrament d’una cabina tractora didactitzada destinada exclusivament a finalitats formatives, incloent-hi la formació específica associada adreçada al personal docent del centre

30.000 €

Adjudicada 420/2026

Subministrament, mitjançant arrendament sense opció de compra, d’un camió de combustió de menys de 3.500 kg de MMA, amb serveis integrals inclosos, destinat als serveis municipals, en el marc de la compra agregada de l’Associació Catalana de Municipis.

43.968 €

Adjudicada 2026-CBSU004

Adhesió a l'Acord Marc de subministrament de parcs infantils i mobiliari per a espais públics amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2022.05)

2.918 €

Adjudicada 8004330008-2026-0005662

Adquisició de dues furgonetes de combustió gran (furgó) mitjançant contracte basat en l’acord marc de maquinària tècnica i elements de transport i serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’ACM (expedient 2023.07), lot 1

73.818 €

En evaluacion 2026_045SU

Adquisición del sistema necesario para recepción y almacenamiento de residuos peligrosos de la cofradía de pescadores del Puerto de Tarragona

50.000 €

En evaluacion 19-2026

Suministro en modalidad de renting de vehículos industriales para las instalaciones de SIRUSA

78.183 €

En evaluacion 875/2026

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres d'adequació de la zona verda del nucli de Saifores, al terme municipal de Banyeres del Penedès, amb la finalitat de transformar-la en un espai públic funcional, accessible i de qualitat, destinat a l'ús col·lectiu i orientat a la millora del benestar i la qualitat de vida de la ciutadania. Les actuacions previstes tenen per objecte la consolidació de l'actual espai lliure com a parc públic, mitjançant la realització dels treballs necessaris d'urbanització i adequació de l'espai, incloent-hi els treballs previs i moviments de terres, l'execució de paviments i itineraris accessibles, la col·locació de mobiliari urbà i d'elements de joc infantil i esportiu, així com les actuacions de jardineria i plantació d'arbrat.

58.372 €

En evaluacion S-01-2026

Subministrament d'un vehicle elctric tipus furgoneta per la brigada municipal, de tres places.

25.500 €

Más licitaciones de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA