Adjudicada Servicios

1101472950 Servei d'assistència tècnica per al seguiment i control de qualitat dels serveis de neteja, bugaderia i transports de mostres biològiques dels centres d'Atenció Primària i Centre Corporatiu de l'institut català de la salut

Expediente: ICSCC00-2026-304

Contrato de servicios adjudicado por ICS - Gerència de compres. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 71631000. Adjudicado a Empresa B62658521. Se recibió 1 oferta.

199.208
Presupuesto base
1.035.882
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71631000
Publicación
19 jun 2026, 06:00
Fecha límite
23 jul 2026, 16:00
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Empresa B62658521
NIF
B62658521
Importe
196.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

ICS - Gerència de compres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2026
Anuncio de Pliegos 19 jun 2026
Fin Plazo Presentación 23 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 06:23