Formalizada Suministros

1. L’objecte d’aquesta contractació és el subministrament d’equipament informàtic i ofimàtic per l’Ajuntament de Mataró destinats a aules de formació. La descripció detallada de l’objecte del contracte així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de prescripcions tècniques particulars. 2. El subministrament es divideix en els lots següents: - LOT 1. MAQUINARI (Ordinadors, monitors, portàtils i perifèrics segons el descrit a aquest plec) - LOT 2. PROGRAMARI (Llicències de MS Office segons el descrit a aquest plec).

Expediente: 2025/000051000

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Mataró en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 48920000. Adjudicado el 21 abr 2026 a INFORGEST INFORMATICA, SL. Se recibió 1 oferta.

59.916
Presupuesto base
59.916
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
48920000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 dic 2025, 10:08
Fecha límite
19 dic 2025, 00:59
Duración
6 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
INFORGEST INFORMATICA, SL
NIF
B17320896
Importe
31.710
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Mataró

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 dic 2025
Anuncio de Pliegos 3 dic 2025
Fin Plazo Presentación 19 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 21 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (48 en Barcelona)

Abierta IFAE-2026/07

L'objecte d'aquest contracte consisteix en la implantació i el manteniment d’un software integral per la gestió de la prevenció de riscos laboral i coordinació d’activitats empresarials, amb la finalitat de digitalitzar, gestionar de forma eficient i optimitzar al màxim les tasques administratives del departament de riscos laborals, realització de la coordinació d’activitats empresarials, la centralització de la informació i la documentació, la integració de sistemes preventius de l’empresa, l’estanderització, digitalització dels informes tècnics i seguiment de l’activitat preventiva, de forma que garanteixi l’accessibilitat al servei durant tota la duració del contracte, amb absoluta confidencialitat en el ús de dades personals a les que pugui accedir en la prestació objecte de la licitació.

20.000 €

Abierta 15013888

Contracte relatiu a Renovació Llicenciament Oracle de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A. i Transports de Barcelona, S.A. (en conjunt, TMB)

700.000 €

Abierta 081_26000752

Subscripció de llicencies d'us del software de Microsoft 365 del Consorci de l'Auditori i l'Orquestra, amb mesures de contractació sostenible

56.509 €

Abierta 2026/0009230

Cessió del dret d’ús d’una plataforma que posi a disposició dels usuaris accions formatives en línia adreçades al personal de la Diputació de Barcelona i dels ens locals

90.000 €

Abierta 56-26

Subministramentde l’extensió de suport de pegats pels equips amb Windows 10 necessaris per a la prestació dels serveis TIC de Barcelona Activa (Exp. 56-26)

18.983 €

Abierta 906708/26

Contracte administratiu del subministrament d'una llicència per subscripció del mòdul d'Elements Finits (MEF) per al software geotècnic GEO5

4.500 €

Abierta DC SUBM 20_26 (2026/00005348W)

Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic.

49.407 €

Abierta TIC/2026/24

L'objecte de la present licitació, és la contractació del subministrament d'ús de les 28 llicències actuals i la incorporació d'una nova llicència d'ús, que representarà 29 llicències en total, en les modalitats següents: - 6 llicències d'OpenCities Map Advanced Standalone SELECT Subscription (renovacions). - 15 llicències d'OpenCities Map Power View SELECT Subscription (renovacions). - 7 llicències de Microstation SELECT Subscription (renovacions). - Afegir una llicència perpètua i la seva posterior subscripció d'ús de Microstation SELECT

147.107 €

Abierta 905630/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en la subscripció de llicències de programari Cyclone 3DR Pro subscripció de llicències de programari Leica Cyclone.

22.560 €

Abierta 2026/090(83/2026/CONT)

Subministrament de llicències de programari Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 16 Core, Windows Server 2025 User CAL i Office LTSC Standard 2024, en modalitat de llicència perpètua, destinades a cobrir les necessitats dels sistemes informàtics i de les aplicacions ofimàtiques de l’Ajuntament de Granollers

163.826 €

Más licitaciones de Ajuntament de Mataró

Abierta 2026/000031316

l’execució de les obres que afecten la façana de l’edifici de Plaça Espanya, 1, a fi i efecte de poder posar en servei l’equipament destinat a joves que ocuparà aquest edifici. Els treballs corresponen a suplementar les zones exteriors de façana que actualment no disposen de l’acabat d’aïllament exterior («sate») degut al pas del cablejat aeri de diverses companyies subministradores així com de la canal de canalització d’instal·lacions.

39.945 €

Abierta 2026/000031316

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES RELATIVES A LA MEMÒRIA VALORADA DELS TREBALLS DE REVESTIMENT DE FAÇANA DE L’EDIFICI DE PLAÇA ESPANYA, 1.

47.934 €

Abierta 2026/000037421

Contracte de subministrament d'embarcacions de rem de mar (coastal rowing).

44.817 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta 2026/000032882

L’objecte del present contracte són les obres de reparació menor, conservació i manteniment del ram de paleta dels equipaments municipals, com ara: enderrocs, actuacions en estructures, sanejament,tancaments, cobertes, revestiments, aïllaments, etc. Inclou també els treballs de neteja de les cobertes i la revisió del elements relacionats: canalons, boneres, remats, minvells, baixants, etc.

59.950 €