Formalizada Servicios

063-T2526-RHSG-SE - Contracte relatiu al servei de manteniment dels ponts grua del Gran Teatre del Liceu

Expediente: 063-T2526-RHSG-SE

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL) en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 50530000. Adjudicado el 27 may 2026 a KONECRANES AND DEMAGIBÉRICA, S.L.U.. Se recibió 1 oferta.

3.380
Presupuesto base
17.576
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
50530000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 abr 2026, 14:05
Fecha límite
15 may 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
KONECRANES AND DEMAGIBÉRICA, S.L.U.
NIF
B60442530
Importe
3.376
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 abr 2026
Anuncio de Pliegos 29 abr 2026
Fin Plazo Presentación 15 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

Subministrament rack climatitzat i cablejat intel·ligent per a la EDT

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Serveis de la renovació garanties fabricant equipament Dell i HPE

49.174 €

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d'equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d'ATL

304.246 €