Formalizada Suministros

032-T2526-DEF-SU - Contracte relatiu al subministrament i instal·lació de diferents elements de publicitat per instal·lar a la Fundació del Gran Teatre del Liceu

Expediente: 032-T2526-DEF-SU

Contrato de suministros formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL) en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 22462000. Adjudicado el 6 feb 2026 a NIVELL PUBLICITARI DIGITAL S.L.. Se recibieron 4 ofertas.

19.866
Presupuesto base
70.226
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
22462000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:47
Fecha límite
12 ene 2026, 13:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
NIVELL PUBLICITARI DIGITAL S.L.
NIF
B64251366
Importe
14.211
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 12 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:41

Mismo sector y zona (22 en Barcelona)

Abierta 905268/26

Contracte administratiu de subministrament del material d’impremta de consum general de l’Àrea Metropolitana de Barcelona

27.716 €

Abierta AJT/43418/2026

(SU-14/2026) Contrato mixto de suministro y servicios para la producción gráfica, el manipulado, el transporte y entrega del material gráfico informativo y comunicacional del Ayuntamiento de Hospitalet de Llobregat.

493.613 €

Formalizada 2019/696/1408

Serveis de disseny gràfic i de maquetació-disseny periodístic de publicacions i campanyes institucionals

105.349 €

En evaluacion 074_26000159

El subministrament de fons bibliogràfic de novetats editorials per a les biblioteques de Barcelona, per als clubs de lectura i activitats de promoció de la lectura en català

48.077 €

Adjudicada BCN-168/2026

Renovacion Subscripción Tarifec Online Anual Del Año 2026

400 €

En evaluacion 12026/2026

Subministrament d'elements publicitaris per a les campanyes de comunicació (2 lots)

82.645 €

Formalizada 2024CO0261SUV07

L'objecte de la present licitació és el subministrament i les tasques complementàries d'impressió i personalització de targetes codificades d’un total de 2.000 persones treballadores de les diferents Unitats de BSM.

1.300 €

En evaluacion 8/2026

Subministrament dels elements i suports gràfics d’imatge corporativa i senyalització que la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya requereix per a la celebració de la 59 edició del Sitges 2026 - Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc del 8 al 18 d’octubre de 2026 a Sitges, així com d’altres accions que la Fundació duu a terme en el marc del Festival. Aquest subministrament inclou la producció, el muntatge, la instal·lació, la recol·locació, el manteniment, el desmuntatge, el transport i l’ emmagatzematge i/o eventual destrucció d’aquest material.

33.500 €

En evaluacion 2026/3352

Contractació mixta del servei de disseny i implementació d'una campanya de prevenció de residus comercial i del subministrament dels materials necessaris

47.579 €

Adjudicada EXI-2026-96

Encàrrec de sobres, carpetes i d'altres articles impresos amb concreció de condicions, mitjançant procediment derivat de Acord marc de material d'oficina (sobres, paper i derivats i articles impresos) (Exp. CCS-2024-5)

5.346 €

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d’equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d’ATL.

304.246 €

Abierta C048_26

SUBMINISTRAMENT DE REACTIUS, FUNGIBLES I ALTRE MATERIAL PELS LABORATORIS DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA)

428.191 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €