(0286/2026) Obres d'adequació nuclis sanitaris Can Llupià

Expediente: CIRE-2026-193

L’objecte del present contracte és l’execució de les obres necessàries per a l’adequació dels nuclis sanitaris de les unitats residencials de Llevant, Xaloc i Garbí del Centre Educatiu de Can Llupià, incloent-hi la mà d’obra, el subministrament de materials, els mitjans auxiliars i els recursos tècnics necessaris per a la correcta execució dels treballs, d’acord amb els plànols i els amidaments. Les obres consisteixen a modificar i reformar els nuclis sanitaris existents a les tres unitats residencials esmentades, mitjançant la substitució dels elements trencats i malmesos per altres de nous i antivandàlics.

93.106
Presupuesto base
93.106
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2026, 15:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2026
Anuncio de Pliegos 10 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 ago 2026
Anuncio de Formalización 2 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:12

Más licitaciones de Centre d'Iniciatives per a la Reinserció (CIRE)

En la misma provincia (Barcelona)