Formalizada Suministros

003-CONST2526-SU - Contracte relatiu al subministrament de frens dels motors de motorització superior al Gran Teatre del Liceu

Expediente: 003-CONST2526-SU

Contrato de suministros formalizado por Consorci del Gran Teatre del Liceu en Barcelona. Duración del contrato: 82 días. Categoría CPV 31161000. Adjudicado el 23 abr 2026 a Waagner Biro Spain Stage Systems, S.A.. Se recibió 1 oferta.

115.000
Presupuesto base
115.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
31161000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 mar 2026, 04:22
Fecha límite
7 abr 2026, 10:00
Duración
82 días

Adjudicación

Adjudicatario
Waagner Biro Spain Stage Systems, S.A.
NIF
A79718821
Importe
111.695
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 23 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 abr 2026, 04:24

Mismo sector y zona (31 en Barcelona)

Abierta 153/2026/0006.

Subministrament en règim de lloguer, instal·lació, manteniment, connexió, desconnexió i desmuntatge de l’enllumenat ornamental nadalenc i d’altres decoracions als carrers, places i equipaments municipals de Cerdanyola del Vallès

715.392 €

Abierta 905417/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament d’equipament tecnològic per la sala de plens de la seu de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

21.205 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €

Abierta 2026/6434

Subministrament, en règim de lloguer, dels elements lumínics nadalencs, que inclou instal.lació, posada en servei, manteniment, desmuntatge i retirada dels mateixos

57.400 €

Abierta 2026/000034311

El contracte té per objecte els treballs continguts en el Projecte Executiu de substitució dels projectors existents per projectors LED i reforma elèctrica del bar del Camp Municipal d'Esports del Centenari. Els treballs a executar a l'equipament consistiran en la substitució dels equips actuals d'enllumenat del camp, per equips nous amb tecnologia LED proporcionant una millora en quant a consums i eficiència, i l'actualització de la instal·lació elèctrica de baixa tensió exclusivament a la zona del bar.

75.490 €

Abierta SEC 2025 108

Contractació del subministrament, en règim de lloguer, dels elements d'ornamentació de Nadal de Sant Just Desvern i del servei d’instal·lació, manteniment i desmuntatge.

148.760 €

Abierta 16118628

Fabricació de transformador de centre de transformació L9 per a càrrega de BUS

120.000 €

Abierta PO260022

Licitació del subministrament i instal·lació dels equipaments descrits al projecte executiu per a la instal·lació de variadors de freqüència al grup de bombament dels Bellots a can Poal, a Terrassa amb criteris de contractació social i ecològica

115.796 €

Abierta 2026/2463/3110

Prestació del subministrament, en règim de lloguer, de diferents arbres de nadal decoratius a diferents dependències municipals de l’Ajuntament d’Esplugues de Llobregat

16.800 €

Abierta SMC-2026-115

Subministrament i instal·lació d'un sistema integral de protecció contra el llamp al radar de Creu del Vent a la Panadella.

20.465 €

Más licitaciones de Consorci del Gran Teatre del Liceu