Formalizada Suministros

002-CONST2526-SU - Subministrament en règim de compra d'un compressor per a la planta termofrigorífica del Gran Teatre del Liceu

Expediente: 002-CONST2526-SU

Contrato de suministros formalizado por Consorci del Gran Teatre del Liceu en Barcelona. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 42123300. Adjudicado el 4 mar 2026 a REFRIGERACION CASASSAS SA. Se recibió 1 oferta.

26.386
Presupuesto base
26.386
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
42123300
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 15:07
Fecha límite
2 mar 2026, 12:00
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
REFRIGERACION CASASSAS SA
NIF
A17044546
Importe
26.386
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 04:41

Mismo sector y zona (42 en Barcelona)

Abierta OTU/2026/338

Subministrament i instal·lació de nous equips de filtratge de la sala de bombes Nord del Parc Catalunya per substituir els quatre filtres instal·lats des dels inicis del parc, que han deixat de funcionar, i que són necessaris pel correcte filtratge de les aigües del llac.

112.476 €

Abierta CONTR/2026/0000000406

Suministro, instalación, puesta en servicio y mantenimiento de una instalación de lavado de trenes al paso y retirada del actual lavador de la línea Barcelona-Vallès de los Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña (Ref: PO105/26)

650.000 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

Subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament sense opció de compra, de dos vehicles elèctrics compartits entre la ciutadania i el personal municipal de l’Ajuntament de Viladecans, així com el servei per a la implantació, gestió i manteniment dels vehicles (aplicació mòbil, software i manteniment), amb mesures de contractació pública sostenible.

54.100 €

Abierta 34529/2026

Subministrament, instal·lació, configuració, programació i posada en funcionament d'un nou sistema de control d'accessos de tecnologia ATS per l'equipament de l'Ajuntament de Sant Cugat i sala Canigó, situat a la plaça de la Vila, núm.1 de Sant Cugat del Vallès i l'equipament de la Policia Local, situat a la plaça de la Vila núm. 2 de Sant Cugat del Vallès, ubicats al mateix edifici.

20.324 €

Abierta 4/2026

Subministrament, instal·lació i manteniment, mitjançant la modalitat d’arrendament financer sense opció de compra, d’una estació autoportant de nanofiltració per a Interhospitalia2 A.I.E.

67.200 €

Abierta 1431-2361-2026

Subministrament de la caldera de biomassa i instal·lació hidràulica a l’escola Sant Cristòfor.

256.153 €

Abierta 046-26

Sistema de control domòtic KNX BMS per a l'edifici del BCIN

22.500 €

Abierta 2026-03022

Suministro e instalacion de un puente grua de 2 tn. para la bm barcelona can tunis

29.799 €

Abierta 2026-0136-OSB

Subministrament de filtres de cartutx necessaris per la potabilització de l’aigua a l’ETAP Llobregat. Lots: Lot 1: 21.000 unitats, per un pressupost de 226.800,00 € (IVA exclòs) Lot 2: 9.000 unitats, per un pressupost de 97.200,00 € (IVA exclòs)

324.000 €

Abierta BCN-151/2026

Suministro De Repuestos Para La Planta De Emergencia Cenat

59.944 €

Más licitaciones de Consorci del Gran Teatre del Liceu