Adjudicada Suministros

ADQUISICIÓ D'EPI'S SEGONS ADHESIÓ A LA LICITACIÓ DE L'ACORD MARC PER AL SUBMINISTRAMENT DE PRODUCTES SANITARIS I D'EQUIPS DE PROTECCIÓ INDIVIDUAL EN L'ENTORN LABORAL DESTINATS AL PERSONAL D'ADMINISTRACIÓ I TÈCNIC DE L'ADMINISTRACIÓ DE LA GENERALITAT DE CATALUNYA PER FER FRONT A LA COVID-19 (EXP. CCS 2021 3)

Expediente: CFPA-2021-07

Adquisició d'EPI's segons adhesió a la licitació de l'acord marc per al subministrament de productes sanitaris i d'equips de protecció individual en l'entorn laboral destinats al personal d'administració i tècnic de l'administració de la Generalitat de Catalunya per fer front a la COVID-19 (exp. CCS 2021 3)

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
Publicación
26 nov 2021, 15:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 nov 2021
Anuncio de Pliegos 26 nov 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 nov 2021
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:14